05.03.2014

Redhead || Cartoon

Taki tam mało ambitny obrazek z comfort zony ;P W ogóle nie zamierzałam go kończyć, ale jakoś leżał mi gdzieś w umyśle, więc go wymęczyłam, wrzucam i mogę o nim zapomnieć.

8 komentarzy:

 1. Orany, jak ja lubię, jak Ty robisz takie rzeczy <3 Tylko - czy zauważyłaś,, że jej lewa dłoń jest bardzo, bardzo maleńka? :D Poza tym się jeszcze czepnę, że kryształ na mostku nie powinien zwisać tak pionowo w dół, tylko układać się wzdłuż ciała.

  Poza tym - jest cudnie. Nie rozumiem tej fobii przed comfort zone. Ok, rozwój jest ważny, ale w tworzeniu nie chodzi tylko o to, żeby w kółko przeć na przód i nabijać skille. Chodzi też o to, żeby tym tworzeniem sprawiać przyjemność sobie i innym, a tego typu prace doskonale się w tym sprawdzają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację z tą dłonią ^^" taka skarlała troszkę wyszła. Tak samo z tą przywieszką. Tak, teraz to widzę, że wisi pionowo ^^""" Oh well.. :P

   Co do comfort zony - wydaje mi się, że to jest trochę taki wyścig, kto więcej skilli uzbiera. Ciągle mi się zdarzają komentarze że robię ciągle to samo, więc tak wolę się zabezpieczać tekstem typu "tak wiem że ciagle robię to samo" lub "tak wiem, comfort zonee" po to by nie czytać po raz 10 tego samego co doskonale wiem, bo prawdopodobnie i tak robiłabym po swojemu :P Jak przychodzę do domu po pracy to autonomicznie mi się włącza comfort zone mode, bo mogę robić grafiki dla odprężenia i relaksu, a nic dziwnego że dla relaksu robi się to co jest przyjemne i nie wymagające zbytnio wysiłku ^^"

   Usuń
 2. Wincej takich! Tłum się domaga :D
  A najlepiej to bym chciała zobaczyć Twój Fan art z Frozena <3 Obejrzałam tą bajkę i w ogóle woooo, jakbym umiała rysować postacie tak jak Ty to może i bym sama spróbowała ^^

  [edited - poprzedni mi sie skrzaczył kom.]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spoko, ja zawsze usuwam te usunięte przez autora komentarze :D Nie trzeba się tłumaczyć, czasem dwa razy się doda komentarz, albo doda się jako odpowiedź kiedy chciało się dodać jako autonomiczny, czasem jakieś błędy wyskoczą - różnie bywa :)

   Co do Frozen - straaasznie też bym chciała narysować fanart Elsy xD miałam fazę na tą animację, więc może w końcu znajdę czas i się skuszę :)

   Usuń
  2. Orany, też bym to totalnie chciała zobaczyć w Twoim wykonaniu :D

   Usuń
  3. Fan Art Elsy?! Omg omg zrób! :D

   http://i.imgur.com/lldNoqx.gif

   Usuń
 3. świetnie Ci wychodzą takie słodziaki :) :D

  OdpowiedzUsuń